O nas

Przedszkole Niepubliczne „Agatka” stworzyliśmy z myślą o Rodzicach, którzy szukają dla swojego dziecka miejsca, w którym będzie miało szansę  pełnego rozwoju. Szczególne znaczenie ma dla nas sfera społeczna, którą postrzegamy jako bazę procesu edukacyjnego. Stąd tak ważna w naszym przedszkolu jest edukacja muzyczna, niewyczerpane źródło pracy pedagogicznej związanej z budowaniem relacji społecznych, poznawaniem siebie, podejmowaniem wyzwań artystycznych, które mają przełożenie na inne dziedziny życia.

Jako rodzice trzech synów mamy doświadczenia z edukacją na poziomie żłobka, przedszkola i szkoły. Dostrzegamy ogromną potrzebę wspierania dzieci wybitnie uzdolnionych, którym tradycyjna edukacja nie wystarcza. Wszechstronny rozwój to nie tylko świetne oceny w szkole, to przede wszystkim otwarte spojrzenie na świat, chęć twórczego działania, umiejętność budowania trwałych więzi i czerpania radości z relacji z drugim człowiekiem.

Małgorzata i Jakub Krej