Witamy w Przedszkolu Niepublicznym Agatka!

Witaj w Przedszkolu Agatka, miejscu, w którym każde dziecko jest ważne i wyjątkowe!

Zapraszamy do nas wszystkie dzieci i te, które mają niespełna 2 lata i te już całkiem duże, które niedługo wybiorą się do szkoły. Wszystkim zapewniamy troskliwą opiekę, fachową pomoc w nauce samodzielności, treningu czystości, a przede wszystkim ciepłą, pełną radości atmosferę.

Przedszkole Niepubliczne „Agatka” wspiera rozwój  talentów muzycznych już  u najmłodszych przedszkolaków. Codzienne, profesjonalne zajęcia muzyczne, a przede wszystkim kontakt z żywą muzyką kształtują proces edukacyjny w różnych aspektach. Nasze dzieci  to mali artyści, którzy odważnie stawiają pierwsze kroki na muzycznych i teatralnych  scenach Warszawy.

Tylko w minionym roku szkolnym 2017/2018  „Przedszkole Agatka” otrzymało :

• I Nagrodę w konkursie teatralnym „Taki  i owaki”  w DK „Kadr”
    • I Nagrodę w konkursie „Brożka kultury” w ZWPK „Wola”
    • Wyróżnienie  w festiwalu teatralnym „Magiczna Konwalia”

oraz „Srebrne Pasmo”  w konkursie chórów organizowanym przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu (w ramach programu Akademia Chóralna, do którego Chór Przedszkola „Agatka” zakwalifikował się jako jedyny zespół przedszkolaków na Mazowszu i jeden z kilku w Polsce. Chór jest objęty opieką merytoryczną NFM i finansową Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 2016 roku.)

Czesne w naszym przedszkolu wynosi 1100zł i obejmuje wyżywienie oraz zajęcia j. angielskiego, rytmikę, zajęcia umuzykalniające, profilaktykę  logopedyczną, ceramikę.

Zajęcia chóru są bezpłatne, rodzice opłacają składkę w wysokości 30 zł na potrzeby organizowania koncertów i udziału w konkursach.
W codziennej pracy pedagogicznej nauczycielki Przedszkola Niepublicznego „Agatka” pracują w oparciu o program, szkolenia  i pomoce edukacyjne stworzone przez F. Froebla - prekursora edukacji  przedszkolnej w Europie.

Przedszkole jest zarejestrowane w Biurze Edukacji m. st. Warszawy pod numerem PN 220. Oznacza to, że podlegamy stałemu nadzorowi Kuratorium Oświaty i Wychowania, co jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego naszej placówki.

Zapraszamy także rodzeństwo!

Wspieramy Rodziców, którzy zapisują do nas swoje kolejne dziecko, oferując im zniżkę w wysokości połowy czesnego nawet jeśli starsze dziecko jest już naszym absolwentem.

Malgorzata Krej
Jakub Krej